مرکز فروش نایلون حبابدار

مرکز فروش نایلون حبابدار


مرکز فروش نایلون حبابدار باران یکی از مهمترین مراکز تولید و توضع نایلون حبابدار در کشور است ، این مجموعه با همکاری چندی از هموطنان عزیز در این عرصه اقدام به تولید نایلون حبابدار میکند .

تولیدکننده نایلون حبابدار بصورت رول کیسه ، نایلون حبابدارکیسه ایی ، نایلون حبابدار بصورت ورق

تولید کننده نایلون حبابدار | کاور حبابدار | پاکت حبابدار | حبابدار متالایز در اندازه های 10 و 25 میلیمتر در عرض های مختلف از 10 سانتیمتر .

پلاستیک حباب دار به انگلیسی Bubble plastic میباشد .

 

نایلون حبابدار بصورت ورق

نایلون حبابدار یک نایلون ضربه گیر و شفاف است ، این نام را از جایی که به خود اختصار داده است ، در نایلون حبابدار سری حباب های هوا وجود دارد ، همین خصیصه باعث شده است که خاصیت ضربه گیری را داشته باشد .

نایلون حبابدار در بسته بندی ها بسیار استفاده میشود ، دلیل این استفاده عدم شکنندگی موارد بسته بندی شده میباشد ، به دلیل ضربه گیری و حجم پایین در حمل و نقل ها و همچنین باربری ها استفاده بسیاری دارد . نایلون حبابدار در دو نوع ریز و درشت وجود دارد ، برای کالاهای با حساسیت های بالا و شکننده از نایلون حبابدار ریز تر استفاده میشود ، حباب های ریز به دلیل تراکم بالا ضربه گیرهای قوی تر هستند ، برای کالاهای بزرگ با حساسیت پایین تر از نایلون حبابدار های درشت استفاده میشود .

نایلون حبابدار به طور کلی از بیرون دارای حباب های در سایز های مختلف است و از درون دارای جنس لطیف و صاف است ، جنس نایلون حباب دار از پلی اتیلن است و انواع بسیار را جزو محصولات خود دارد .

 

انواع کیسه حبابدار

نایلون حبادار دوبعدی و معمولی

از نایلون حبابدار دو بعدی و معمولی میتوان برای بسته بندی کالاها و ظروف شکستنی ، لوازم یدکی ، قطعات الکترونیکی ، قاب عکس ، صندلی ها و … استفاده کرد .

 

نایلون جبابدار 3 بعدی

نایلون حبابدار 3 بعدی در آن سوی نایلون حبابدار دو بعدی قرار دارد ، نایلون حبابدار سه بعدی برای کالاهای مکعبی مناسب است ، این کالا ها در لوازم خانگی مانند یخچال ، گاز ، جارو برقی ، چرخ گوشت و سایر لوازم خانه استفاده میشود .

 

انواع نایلون حبایدار

نایلون دولایه حباب درشت

این نوع از نایلون به علت داشتن قطر و حبابهای درشت تر نسبت به حبابهای ریز کارایی بهتری برای محافظت ، محصول هنگام جابه جایی و حمل و نقل کالاهای شکستنی دارد.

 

سه لایه حباب درشت

این نوع نایلون حبابدار به این علت که از یک لایه بیشتر از نوع دولایه برخوردار میباشد کارایی بهتری دار و باعث خواهد شد که مقاومت حبابهای روی سطح نایلون بالاتر برود. این نوع بهترین محصول جهت بسته بندی کردن کالاهای بزرگتر میباشد.

سه لایه حباب ریز

این نوع محصول به دلیل داشتن حبابهای ریز و یک لایه اضافه تر در سطحش کارایی مناسبی را نسبت به نایلون های دولایه ارائه میکند. لایه سوم باعث میشود که حبابهای سطح نایلون بر اثر فشار نترکند.

5/5 - (3 امتیاز)

تولیدکننده نایلون حبابدارنایلون حبابدار

انواع کیسه حبابدارانواع نایلون حبایدارپلاستیک حباب دار به انگلیسیتولیدکننده نایلون حبابدارسه لایه حباب درشتسه لایه حباب ریزمرکز فروش نایلون حبابدارنایلون جبابدار 3 بعدینایلون حبابدار بصورت ورقنایلون حبادار دوبعدی و معمولینایلون دولایه حباب درشت

دیدگاهتان را بنویسید

ارتباط با ما